KONZULTACE ZDARMA

BDR Mezoterapie (mikrojehličkování)

Metoda okamžitě obnovuje elasticitu pleti, regeneruje a omlazuje pokožku

Jak funguje mezoterapie?

Neinvazivní lékařský koncept určený k efektivní péči o vaši pleť. Díky intenzivní aplikaci účinných látek do hlubokých vrstev pleti pomocí mikrojehličkování poskytuje liftingový efekt a navrací tvorbu kolagenu a elastinu. Účinně bojuje proti hyperpigmentaci, zesvětluje a hydratuje pleť, dále zlepšuje aknózní pleť včetně jizviček po akné.

Filozofie tohoto kosmetického ošetření využívá moderní technologie převzaté z dermatologické a estetické medicíny k omlazení pokožky. Mezoterapie pomáhá udržet mladistvý vzhled pokožky. Konceptem BDR nahrazujeme a oddalujeme invazivní zákroky, jako je například i chirurgický facelifting.

Výhody ošetření technologií BDR Mezoterapie

Hydratační ošetření
Protivráskové ošetření
Ošetření akné a problematické pleti
Ošetření pro citlivou pokožku
Pánské ošetření
Ošetření hyperpigmentace

Harmonogram ošetření

Pokožka ošetřená metodou BDR je viditelně omlazená již po prvním sezení. K výraznějším a trvanlivějším výsledkům ošetření je zapotřebí obvykle 6 sezení v týdenních intervalech.

K maximálnímu účinku je třeba dodržovat domácí „BDR-rituál“ s přípravky určenými pro domácí použití. Po absolvované mezoterapeutické kúře 4 až 6 procedur doporučujeme zařadit udržující sezení každých 4–8 týdnů. Četnost a intenzita návštěv se stanovuje vždy na míru pleti.

Jak funguje mezoterapie?

Základem koncepce BDR mezoterapie je unikátní kombinace chemického peelingu s přístrojovým mikropeelingem pro dokonalé vyčištění pleti. Mikropeel odstraňuje uvolněné a odumřelé buňky pokožky, zlepšuje absorpci přípravků a stimuluje mikrocirkulaci pleti.

Dalším krokem v ošetření jsou mikrojehličky, které vytvářejí v pleti mikrovpichy – díky tomu se do pleti dostávají výživné látky do hlubší struktury pokožky a aktivuje se tak přirozený regenerační proces obnovy pokožky, podobně jako u injekční mezoterapie. Dochází k stimulaci kolagenu a postupnému zlepšení elasticity pleti.

Hlavice přístroje určená pro mikrojehličkování ošetřuje horní vrstvy epidermis bez poškození krevních či lymfatických cév. Ošetření je minimálně bolestivé a přibližně po cca 20 minutách dochází k opětovnému uzavření povrchové perforace pleti.

Posledním krokem ošetření je aplikace masky s pomocí LED terapie – CALMING BLUE LIGHT, která podporuje hojivé procesy. Má uklidňující a protizánětlivé účinky, reguluje nadbytečnou tvorbu mazových žláz. Působí proti bakteriím, které zapříčiňují akné, a působí velmi pozitivně na celkovou regeneraci pleti.

Možnosti ošetření
Hydratační ošetření
Protivráskové ošetření
Ošetření akné a problematické pleti
Ošetření pro citlivou pokožku
Pánské ošetření
Ošetření hyperpigmentace
Zaměření ošetření
Jemné až hluboké vrásky
Akné a záněty – ošetření probíhá po posouzení aktuálního stavu pleti a stupně akné
Sluncem poškozená pokožka
Jizvy
Ochablá a unavená pleť se ztrátou elasticity
Sjednocení barvy pleti
Redukce jemných vrásek v očním okolí

Ceník ošetření

1 ošetření (1,5 hod.)
2 700 Kč
Balíček 4 ošetření (pro 4 týdny)
10 400 Kč
Balíček 6 ošetření (pro 6 týdnů)
14 000 Kč
Konzultace zdarma

Kontraindikace aneb kdy
není možné ošetření absolvovat

BDR Mezoterapie není vhodná pro těhotné ženy, osoby s kardiostimulátorem a kovovými implantáty v místech ošetření z důvodu elektromagnetické energie. Dále není ošetření doporučováno v těchto případech:
Těhotenství a kojení
Porucha srážlivosti krve
Vážné srdeční onemocnění
Nemoci pojivové tkáně
Onkologické onemocnění
Jakékoli virové či infekční onemocnění, horečka
Opary v obličeji
Permanentní make-up a další estetické zásahy v obličeji
(zde je na místě zkonzultovat se specialistou daného zákroku,
kdy je možné aplikovat na obličej jakoukoli další proceduru)

Související služby

Nezaujala Vás tato procedura nebo byste si rádi prohlédli alternativy? V péči o pleť
jsou mezi našimi klienty oblíbené také následující služby:

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Prioritou je pro nás spokojenost našich zákazníků a individuální přístup ke každému klientovi, proto nabízíme bezplatnou 30minutovou konzultaci před každým ošetřením zcela ZDARMA, kde s vámi rádi probereme vaše požadavky a najdeme cestu na míru vaší spokojenosti. Kontaktujte nás pro více informací.


    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Sledujte náš Instagram

    crossmenu