KONZULTACE ZDARMA

BTL Emsella

Pro neinvazivní léčbu inkontinence a zkvalitnění intimního života
Pro koho je ošetření přístrojem
BTL Emsella vhodné?
Ošetření přístrojem BTL Emsella využívají ženy i muži při problémech s inkontinencí.
Nejčastěji se však na nás obrací ženy, které mají problémy po porodu se zpevněním
pánevního dna, nezabírají jim domácí cviky a zároveň se chtějí vyhnout operaci.
S čím BTL Emsella dokáže pomoci?

Přístroj BTL Emsella je průlomovou metodou v oblasti řešení problémů s inkontinencí, tedy s únikem moči. Emsella umožňuje přesně a hloubkově zacílit elektromagnetickou energii, čímž zpevňuje pánevní svalstvo a díky tomu odbourává problémy s inkontinencí. V provedené klinické studii uvedlo 95 % pacientů významné zlepšení kvality života po působení přístroje Emsella.

Konzultace zdarma

Jak BTL Emsella funguje?

Přístroj BTL Emsella disponuje patentovanou technologií zacílenou speciálně pro posílení svalů pánevního dna a léčbu inkontinence. K tomu je využito vysoce výkonné elektromagnetické pole (HIFEM Technology), které hloubkově působí na svalové a nervové tkáně v oblasti pánevního dna. To vede k tisícům supramaximálních svalových kontrakcí, depolarizaci neuronálních buněk a ovlivnění krevního oběhového systému už během jednoho ošetření.

Příčinou problémů s inkontinencí bývá ochablé a méně zdatné svalstvo v oblasti břicha, které je často způsobeno těhotenstvím, porodem, hormonálními změnami v přechodu či nošením těžkých břemen. Nejčastěji dochází ke stresové inkontinenci, která je způsobena zvýšením tlaku v břišní dutině. Neinvazivní ošetření přístrojem Emsella tyto problémy úspěšně řeší a ošetření je vhodné pro muže i ženy.

Průběh aplikace

Při samotném ošetření se nemusíte obávat žádné bolesti, celý průběh je neinvazivní. Můžete cítit pouze jemné brnění a lehké kontrakce svalů pánevního dna. Samotná aplikace trvá přibližně 30 minut, během kterých pohodlně sedíte na speciálním křesle, a to v běžném oblečení. Po skončení se můžete vrátit ke svým plánovaným činnostem, a to zcela bez omezení.

Harmonogram ošetření

Harmonogram ošetření bývá stanoven individuálně pro daného klienta, přičemž je doporučeno absolvovat alespoň 6 ošetření v rozmezí 2x týdně.

Ceník ošetření

1 ošetření
3 000 Kč
Balíček 6 ošetření
15 000 Kč
Konzultace zdarma

Často kladené otázky a odpovědi

BTL je jeden z největších světových výrobců zdravotnické techniky. Společnost BTL byla založena v roce 1993. Od svého vzniku prošla dynamickým vývojem, kdy rozvíjela a rozšiřovala portfólio svých produktů tak, že má nyní komplexní nabídku zdravotnických přístrojů pro rehabilitaci, lázeňství, kardiologii, interní medicínu, gynekologii, ORL, estetickou medicínu a další lékařské obory. BTL klade vysoký důraz na technologickou vyspělost, spolehlivost a výsledky. Přístroje jsou vyráběny v souladu s normou ISO 9001, mají CE a FDA certifikáty. Se zdravotnickou technikou značky BTL se můžete setkat téměř ve všech nemocnicích a v drtivé většině privátních rehabilitačních a lázeňských pracovišť v České republice.
První výsledky můžete zaznamenat hned po prvním sezení. Další výsledky se následně začnou dostavovat a zlepšovat během následujících několika týdnů.
Ano, EMSELLA je vhodná pro všechny, kdo trpí inkontinencí (pro muže i ženy). Jediná omezení jsou pro těhotné ženy, osoby s kardiostimulátorem anebo s kovovými implantáty v místech ošetření.
EMSELLA není vhodná pro těhotné ženy, osoby s kardiostimulátorem a kovovými implantáty v místech ošetření z důvodu elektromagnetické energie.
Typické ošetření trvá přibližně 30 minut je doporučeno absolvovat alespoň 6 ošetření 2x týdně. Celý plán proberete s odborníkem i v souvislosti s vašimi potřebami.
Není. Ucítíte pouze jemné brnění a kontrakce v oblasti pánevního dna. Po se ošetření můžete vrátit k plánovaným činnostem a to zcela bez omezení.

Kontraindikace aneb kdy
není možné ošetření absolvovat

EMSELLA není vhodná pro těhotné ženy, osoby s kardiostimulátorem a kovovými implantáty v místech ošetření z důvodu elektromagnetické energie. Dále není ošetření doporučováno v těchto případech:
Infekční onemocnění
Hnisavá nebo plísňová onemocnění
Popáleniny a krvácivá zranění
Čerstvé tetování v místě aplikace
Nádorová onemocnění, srdeční problémy a problémy s vysokým tlakem

Související služby

Nezaujala Vás tato procedura nebo byste si rádi prohlédli alternativy? V péči o tělo
jsou mezi našimi klienty oblíbené také následující služby:

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Prioritou je pro nás spokojenost našich zákazníků a individuální přístup ke každému klientovi, proto nabízíme bezplatnou 30minutovou konzultaci před každým ošetřením zcela ZDARMA, kde s vámi rádi probereme vaše požadavky a najdeme cestu na míru vaší spokojenosti. Kontaktujte nás pro více informací.


    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Sledujte náš Instagram

    crossmenu