KONZULTACE ZDARMA

BTL Emface

BTL Emface je revoluční neinvazivní procedura omlazující obličej bez potřeby jehel.
Jak přístroj BTL Emface funguje?
Tato omlazující metoda účinně ošetřuje pokožku a svaly obličeje pomocí kombinace radiofrekvencí s HIFES™ – vysoce intenzivní elektrickou stimulací obličeje. Tato technologie vede ke zlepšení hustoty a aktivaci obličejových svalů a stimulaci tvorby kolagenu a elastinu. V důsledku toho dochází k vyhlazení vrásek, zlepšení pevnosti pleti a remodelaci kontur obličeje.
Cílem této neinvazivní procedury je dosáhnout podobných výsledků jako invazivní chirurgie, ale bez nutnosti chirurgického zákroku i bez období rekonvalescence.
S čím BTL Emface dokáže pomoci?
 • Liftingový účinek a navrácení objemu v obličeji
 • Redukce jemných vrásek 
 • Tonizace obličejových svalů – získání svěží, pevnější a hladší pleti
 • Pozvednutí obočí – tím dochází k omlazení očního okolí
 • Zvýraznění lícních kostí
 • Výplňové efekty přirozeným způsobem bez použití jehel
Konzultace zdarma

Průběh aplikace

Emface ošetření probíhá s využitím tří elektromagnetických aplikátorů, které jsou zaměřeny na tři různé obličejové oblasti – čelo a obě tváře. Tyto aplikátory jsou připojeny k příslušným částem obličeje a spustí se současně. Během procedury začnou aplikátory vysílat kombinaci radiofrekvenční a elektromagnetické HIFES™ energie.

Elektromagnetické vlny mají za úkol stimulovat svalové kontrakce, čímž dochází k posílení a zlepšení kvality svalových struktur. Zároveň radiofrekvence působí na pokožku a pojivová vlákna, což má za následek remodelaci, vyhlazení vrásek a podporu tvorby kolagenu a elastinu.

Toto kombinované působení elektromagnetických aplikátorů v Emface ošetření umožňuje dosáhnout komplexního účinku na obličejové tkáně, zlepšit pevnost pleti, vyhladit vrásky a posílit svalovou strukturu, což přispívá k celkovému zlepšení vzhledu obličeje. Klinické studie prokázaly, že současná aplikace synchronizovaných energií RF a HIFES snižuje účinky procesu stárnutí obličeje: 37% redukcí vrásek, 23% liftingovým efektem a 30% zvýšením svalového tonusu = redukce vrásek s dlouhodobým liftingem.
Harmonogram ošetření

Pro efektivní účinky doporučujeme absolvovat celkem 4 ošetření trvající zhruba 20 minut. Již po prvním ošetření lze vidět pozitivní výsledky přístroje Emface, které se dále prohloubí a dosáhnou finální podoby během několika týdnů po posledním ošetření. Optimálně je vhodné plánovat jednotlivé terapie s rozestupem 7 dní.

Ceník ošetření

1 ošetření
12 900 Kč
Balíček 4 ošetření
50 000 Kč
Konzultace zdarma

Často kladené otázky a odpovědi

Zákrok je zcela neinvazivní, tedy bez použití jehel či skalpelu, proto nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Po ošetření se můžete věnovat svým obvyklým denním aktivitám.
Doporučujeme absolvovat celkem 4 ošetření trvající zhruba 20 minut.

Kontraindikace aneb kdy není možné ošetření absolvovat:

Infekce nebo otevřené rány
Jakékoli virové nebo infekční onemocnění, horečka
Opary v obličeji
Čerstvě spálená pokožka
Těhotenství
Permanentní make-up či další estetické zásahy v obličeji (zde je na místě zkonzultovat se specialistou daného zákroku, kdy je možné aplikovat na obličej jakoukoli další proceduru)

Související služby

Nezaujala Vás tato procedura nebo byste si rádi prohlédli alternativy? V péči o tělo
jsou mezi našimi klienty oblíbené také následující služby:

Objednejte si bezplatnou konzultaci

Prioritou je pro nás spokojenost našich zákazníků a individuální přístup ke každému klientovi, proto nabízíme bezplatnou 30minutovou konzultaci před každým ošetřením zcela ZDARMA, kde s vámi rádi probereme vaše požadavky a najdeme cestu na míru vaší spokojenosti. Kontaktujte nás pro více informací.


  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

  Sledujte náš Instagram

  crossmenu